Pobyt v Jedově

Pobyt v Jedově

V září naše škola uspořádala jako každý rok pobytové akce pro jednotlivé ročníky na chatě DDM v Jedově. Pobytu se zúčastnily všechny třídy od nejmenších prvňáčků až po statné deváťáky.

Na cestu do Jedova jsme se vypravili 7. 9. odpoledne. Všichni jsme se moc těšili. Bylo krásné počasí, na cestu nám svítilo sluníčko a díky hrám (naše oblíbená klíšťata) nám cesta rychle utekla. Po příchodu do Jedova jsme se ubytovali a děvčata pro nás měla připravený úžasný program - Pevnost Jedov.
 Děkujeme, holky, bylo to moc fajn.

Všichni bojovali a plnili připravené úkoly. Po odpolední hře následoval táborák s opékáním špekáčků, zpíváním písní a pozorováním hvězdné oblohy. Pan učitel Hodáň vzal s sebou hvězdářský dalekohled a my jsme měli možnost sledovat oblohu plnou hvězd a Měsíc díky tomuto úžasnému zařízení. Na závěr večera nás čekala stezka odvahy.

Druhý den jsme zahájili mírnou rozcvičkou a už jsme se těšili na snídani. Děkujeme všem maminkám, tatínkům, tetám, strýčkům, babičkám a dědečkům za připravení výborných bábovek, koláčů a buchet různých chutí, vůní i tvarů. Mňam, bylo to skvělé!!!!!!

Dopolední program utekl jako voda. Chlapci připravili na oplátku hry nejen pro děvčata a potom jsme trošku sportovali. Po obědě nás čekalo uklízení a balení. A potom už jenom cesta zpět a návrat do školní reality.

Na pěkné zážitky budeme dlouho vzpomínat.

Jedov